post

استفاده از نرم‌افزارهای ارتباطی در سازمان و مکالمه محور در سازمان ، هم نان آور زندگی هستند و هم قاتل زندگی!
اگرچه شرکت ها غالباً به تعداد زیادی از کانالهای ارتباطی خود با مشتریان مباهات می کنند و این را یکی از راههای جلب رضایت کاربران می دانند ، اما تحقیقات اخیر نشان می دهد که همین برنامهها می توانند وقت زیادی از کارمندان را به روشهای مختلف تلف کنند و ضررهای زیادی برای سازمانها تولید می شوند.

استفاده از نرم‌افزارهای ارتباطی در سازمان

استفاده از نرم‌افزارهای ارتباطی در سازمان

گزارش اخیر RingCentral حاکی از آن است که انواع ابزارهای ارتباطی مانند تماس تلفنی ، برنامه های متنی و ویدئویی ، جلسات آنلاین ، کنفرانس ویدیویی ، پیام رسانی و … به یک عامل وقت گیر در سازمان تبدیل شده اند.

تحقیقات RingCentral براساس نظرسنجی از 2000 کارگر در کشورهای مختلف جهان انجام شده است. در این گزارش آمده است كه كارمندان به طور متوسط ​​از چهار برنامه ارتباطی در روز استفاده می كنند. بیشتر کارمندان می گویند این مسئله کار را دشوار می کند و در نتیجه ، آنها مجبورند هر ساعت 10 بار بین برنامه های مختلف جابجا شوند تا پاسخگوی همه آنها باشند.

بر اساس این گزارش ، چرخش بین سکوهای مختلف باعث می شود که نیروهای سازمان دهنده حدود یک ساعت در روز به این کار اختصاص دهند که معادل 32 روز در سال است.
با این حال ، 66 پاسخ دهنده می خواهند فقط از طریق یک سیستم عامل با مشتریان و دیگران ارتباط برقرار کنند و آنها معتقدند که این امر باعث افزایش سطح بهره وری و از بین رفتن سردرگمی در روند کار می شود.
بیش از 70٪ کارمندان می گویند که برقراری ارتباط در این حجم عظیم برای انجام کار خود یک چالش است و 31٪ گفتند که چرخش بین برنامه ها باعث قطع فکر و تمرکز آنها می شود.
این یافته ها نشان می دهد که کارمندان به دنبال یک بستر واحد برای کارهای ارتباطی هستند و معتقدند این روش ساده تر و آسان تر است.
بهبود روند (67٪) ، بهبود بهره وری (65٪) ، کاهش آشفتگی در محل کار (62٪) و تسهیل کارها از راه دور (61٪) از دیگر مزایای رویکرد تک پلتفرم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *